Dom

Yun Sign Holders Co., Ltd.

Orzecznictwo
Chiny Yun Sign Holders Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Yun Sign Holders Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Współpraca jest bardzo zadowalający i YouSu z ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania współpracy długoterminowej.

—— Dziekan

Super jakość i bardzo dobre usługi po sprzedaży.

—— David

Im Online Czat teraz

Yun Sign Holders Co., Ltd.

Yun Sign Holders Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : YSH
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : >lessthan$1,000,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%

Yun Posiadacze Zarejestruj Co., Ltd. w produkcji, sprzedaży i techniczne usługi po sprzedaży jako całość, udział w profesjonalnych produktach.

Jesteśmy wiodącym producentem profesjonalnych POP wyświetlacze i niestandardowe detaliczny Spotkań projektantem, producentem i eksporterem w Chinach z wieloletnim doświadczeniem. Znajdujemy się w mieście Zhang Jia Gang Jiangsu. To miasto jest również jednym z głównych węzłów komunikacyjnych w Chinach produkujących wysokiej klasy wyświetlacz osprzętu. Z głównych produktów, w tym stojaków sklepowych, wyposażenia sklepów, wyświetlacze licznik, detalicznych wyświetlania stojaki, stojaki gondoli i innych wyrobów z drutu. Poza tym, możemy również opracowanie nowych wzorów w zależności od wymagań klienta. Materiały zawarte są drut, rury i blachy Wykonanie metal, aluminium, formowane wtrysk aluminium, formowane wtryskowe i profil z tworzywa sztucznego, akryl, drewno i laminaty, okulary itp Dzięki globalnej konkurencyjności i ciągle rosnące koszty materiałów, naszym głównym celem jest Całkowity koszt utrzymania w dół i pomagając naszym klientom na rynku łatwo do użytkowników końcowych, bez utraty jakości.

Zapewnienie jakości produktów, doskonałą obsługę, konkurencyjne ceny i szybka dostawa ", jesteśmy teraz oczekuje jeszcze większej współpracy z zagranicznych klientów w oparciu o wzajemne korzyści. Również OEM / ODM są mile witany. Prosimy o kontakt z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na długoterminowych relacji biznesowych z wami.

Szczegóły kontaktu
Yun Sign Holders Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhang

Tel: 18992920033

Faks: 86-512-2287469

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)