Dom

Yun Sign Holders Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Yun Sign Holders Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Yun Sign Holders Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Współpraca jest bardzo zadowalający i YouSu z ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania współpracy długoterminowej.

—— Dziekan

Super jakość i bardzo dobre usługi po sprzedaży.

—— David

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Niezależnie, czy wymóg jest do uruchomienia produktu w sklepie promocji, zarządzania kategoriami lub wystawy, kampanii marketingowych, stoisko Wyświetlacz posiada know-how i doświadczenie do stworzenia funkcjonalnego punktu sprzedaży, który jest wizualnie i dostosowane do Twoich potrzeb. Mamy wniesiona w urządzeniach wielofunkcyjnych, aby zaspokoić procesu produkcji wyświetlacza różnica, z wynikiem do produkcji wysokiej jakości tymczasowe, pół-stałych i trwałych rozwiązań. Tektury, metalu, akrylu i Formowanie próżniowe, z którego, że istnieje co najmniej jeden komplement swój harmonogram i budżet.

  Ponadto, możemy również pomóc w załadunku wyświetlacze w sklepach ze swoimi produktami wypełnione. Od projektu, produkcji, transportu oraz w sklepie, możemy pomóc sobie sprawę Ci takiego skoordynowanego procesu.

  Porozmawiaj z nami teraz przeżywa usługa jeden przystanek od Stojak!

 • OEM / ODM

  Zapewnienie jakości produktów, doskonałą obsługę, konkurencyjne ceny i szybka dostawa ", jesteśmy teraz oczekuje jeszcze większej współpracy z zagranicznych klientów w oparciu o wzajemne korzyści. Również OEM / ODM są mile witany.

 • R & D

  Możemy opracowywaniu nowych wzorów zgodnie z własnymi wymaganiami. Staramy się, aby badania i rozwój nowych produktów, w celu długoterminowego relathionship bussiness z tobą.

Szczegóły kontaktu
Yun Sign Holders Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhang

Tel: 18992920033

Faks: 86-512-2287469

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)